Massöör Kristiina Hioväin massaaž Põlvas

Massaaž Põlvas Kristiina Hioväin

Mina olen Kristiina Hioväin ja hakkan edaspidi tegema tööd Teraapiagrupi ruumides, Tuglase 5.

Aegasid saab Põlvas broneerida siin

Täpsemat infot toodete ja pakutavate teenuste kohta leiab FB lehelt . Võimalik tasuda SportID kontoga.

 

Massöör Kristiina Hioväin massaaž Võrus

Massöör Kristiina Hioväin massaaž Põlvas

Massöör Kristiina Hioväin endast:

Olen massöör Kristiina Hioväin ja omandanud massaaži baashariduse Eesti Massaaži ja Teraapiakoolis massööri erialal ja kaitsenud kutsetunnistust.

2012-2015. Läbisin MER (Myofacial Energy Release, koolitaja: European institute of body oriented healing arts) massaaži koolituse (2014-2015), mis arendas hästi tunnetust ja andis seni õpitud massaažidest täiesti erineva lähenemise. Seejärel jätkasin õpinguid osteopaatia valdkonnas (2015-2016), omandanes selle baasteadmised ja väga hea tunnetuse (koolitaja: Eesti Massaaži- ja Teraapiakool koostöös Восточно-Европейская школа остеопатии, UA).

Igapäevatöös olen tegelenud palju kontori- ja tootmistöötajatega.

 

Klassikaline massaaž – Mõõdukas tempos tehtav massaaž massaažilaual. Seansi käigus arvestan, mis on põhjus massööri poole pöördumiseks. Vähemalt 1 tunni pikkuse seansi käigus saame tegeleda ka tõsisemate probleemidega, nagu käte suremine, alaseljavalu, peavalud vms, kombineerides tehnikaid.
Sobib hästi kogu keha massaažiks.
30/45/60/75/90 min 20/25/30/35/40 €

Kaela- ja õlavöötme süvakoe massaaž – Väga meeldiv ja valutu massaaž saamaks efektiivset leevendust erinevatele kaela- ja õlavöötme probleemidele (käte suremine, peavalud, turja pinge). Massaaži käigus võivad juuksed saada õliseks!
60 min 35 €

Noorte massaaž (kuni 10-16 aastat) – Erinevaid massaažitehnikaid kombineeriv meeldiv massaaž noortele, füüsilisest või vaimsest pingutusest taastumisele kaasa aitamiseks. Lisainfo telefonil 504 8832. Või broneeri klassikalise massaaži aeg broneerimislingilt. Tegemist ei ole taastusravi teenusega!
30/45/60 min/15/20/25 €

Aroomimassaaž – Aroomimassaaži tegemisel kasutame puhtaid eeterlikke õlisid, mida on ohutu lahjendatult kehale kanda. Vastavalt massaaži eesmärgile, valime sobilikud õlid, mis toimivad läbi naha ja hingamisteede.
60/90 min 35/45 €

Kinesioteipimine 30 min 20 eurot, teibi hinda ei lisandu.

Spordi massaaž – Klassikalisest massaažist kiiremas tempost tehtav massaaž. Sobib hästi sportlastele taastumiseks ja mõne kindla probleemiga massaaži tulles, selle lahendamiseks.
30/60/90 min 25/35/45 €

MER massaaž (Myofascial Energy Release) – Müofastsiaalsete pingete vabastamise tehnika, mis töötleb lihaseid ja fastsiaid süvitsi, vabastades nendes asuvad pingepunktid ja leevendades valu põhjuseid. Töö toimub koostöös kliendiga valu piiril. – 60/90/120 min 40/50/60 €

Laste massaaž (4-9 aastat)
Noortele massaažinautijatele mõeldud teenus. Hästi kergeid massaaživõtteid kasutav stiil pakub mõnusa, turvalise ja hoitud tunde. Massaaži käik sõltub lapse valmisolekust ja vastu tahtmist massaaži ei tehta.
Täpsem info telefonil 504 8832 või broneeri aeg broneerimislingil valides klassikaline massaaž 30 minutit. Seansi enda pikkus on ca 20 minutit.
Tegemist ei ole taastusravi teenusega!
20 minutit/10 €

Kontorivõimlemine – Meie terapeut hindab teie tööasendit ja sellest tingitud pingeid kehas. Ta näitab ette soovitatavad harjutused nende pingete leevenduseks ja abistab vajadusel sooritusi korrektselt läbi viia. 30/60/90 min 20/30/40 €

Rasedate massaaž ja kinesioteipimine – mõõdukas tempos tehtav massaaž massaažitoolis või -laual, vastavalt raseduse perioodi sobivusele. Seansi käigus arvestan, mis on põhjus massööri poole pöördumiseks. Massaaži tulijatele on kinesioteipimine hinna sees, kui see mahub massaažiaega.
Sobib hästi kogu keha massaažiks.
30/45/60 min 20/25/30 €

Tasumine sularahas või SportID kontoga (võimalik osta pilet, mis kehtib pärast ostmist 90 päeva).

OLULINE! Massaaž on ohtlik, kui kliendil on (vastunäidustused):

Äge südamepuudulikkus (reuma, infarkt, südamelihase põletik, arütmia jt)
Ülikõrge (tablettidega kontrollimata), väga madal või kõikuv vererõhk
Kasvajad või kasvajakahtlus
Kilpnäärmehaigused (ületalitus)
Äge neeru- või maksapuudulikkus
Suured ohtlikud sünnimärgid või verevalumid töödeldavas piirkonnas
Nahahaigused masseeritavas piirkonnas
Ägedad põletikud (massaaž võimendab põletikku!)
Trauma või operatsioonijärgne seisund
Põletik ja palavik (sealhulgas viirusnakkus, külmetushaigus (massaaž võimendab!)
Alkohoolne või narkootiline joove
Osteoporoos
Trombemboolia oht (gangreen, infarkt)
AIDS-i või HIV-i korral haavandid või marrastused

Täiendav informatsioon
Kristiina Hioväin

Mob: 504 8832
e-post: info@kiirmassaaz.ee
www.kiirmassaaz.ee
www.facebook.com/kiirmassaaz
Salong asub Põlvas Tuglase 5, 1. korrus. Teraapiagrupi ruumides.

Comments are closed

  • blog.tr.ee